طراحی سایت فروشگاهی در شیراز | سفارش فروشگاه آنلاین در شیراز

طراحی سایت فروش اینترنتی در شیراز

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای در شهر شیراز

تحول در دنیای کسب و کار همیشه وجود داشته است. این روزها تغییراتی که در کسب و کارها شاهد هستیم، به سمت و سوی تکنولوژی رفته است. افراد در خانه نشسته و لوازم مورد نیازشان را از طریق اینترنت سفارش می‌دهند. با توجه به افزایش میزان فروش از طریق وب سایت‌ها، ضرورت داشتن یک فروشگاه اینترنتی بیش از پیش قابل لمس شده است. طراحی سایت فروشگاهی در نگاه اول بسیار پر هزینه به نظر می‌رسد. اما واقعیت ماجرا این‌طور نیست! اگر بخواهید طراحی سایت فروشگاهی در شیراز انجام دهید، کافی است به متخصصین حرفه‌ای در این زمینه مراجعه کنید.

در این بخش قصد داریم جزییات مفید در خصوص نحوه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز را بررسی کنیم. اگر شما نیز مایل هستید در خصوص نحوه سفارش طراحی سایت در شیراز بیشتر بدانید و تعرفه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز را بررسی کنید، همراه ما باشید.

چرا باید فروشگاه اینترنتی داشته باشید؟

ابتدا بهتر است بدانید که مزایای طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چیست و چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشید؟ خوشبختانه، تحولاتی که در حوزه فروش اینترنتی شده است، موجب پیشرفت کسب و کارها شده است.

زمانی که یک فروشگاه حضوری داشته باشید، ده‌ها مدل هزینه به شما تحمیل می‌شود که گاهی دخل و خرج‌تان را به خطر می‌اندازد. اما فروش اینترنتی به شما این اجازه را می‌دهد تا بدون صرف هزینه برای مکان، دیزاین آن و پرسنل یا هزینه‌های جانبی، فروش خوبی داشته باشید. شما می‌توانید در هر زمان از شبانه روز، محصولات‌تان را به فروش برسانید.

از سوی دیگر، عدم وجود محدودیت جغرافیایی در جذب مشتری نیز، موضوع مهم دیگری است که موجب شده است تا داشتن وب سایت فروشگاهی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه باشد. باتوجه به همه مزایایی که داشتن یک وب سایت فروشگاهی می‌تواند برایتان داشته باشد، بهتر است همین حالا برای مشاوره طراحی وبسایت فروشگاهی در شیراز اقدام کنید.

سفارش طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چگونه است؟

حتما مزایای فوق‌العاده فروشگاه آنلاین، برایتان انگیزه کافی ایجاد کرده است تا اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید. طراحی سایت فروشگاهی در شیراز اصلا کار دشواری نیست. کافی است مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را قدم به قدم طی کنید و با همراهی تیم متخصص در این حوزه، کار را تمام کنید.

1- بررسی نیازهای یک سایت پیش از شروع طراحی

شما باید برای شروع کارتان، نیازسنجی کنید. یک کاغذ و خودکار بردارید و شروع به بررسی کنید. تمام فرآیند فروش را بنویسید و نکات مدنظرتان را به آن اضافه کنید. تصور کنید خودتان قصد خرید از یک فروشگاه آنلاین را دارید، به همین ترتیب، نیازهایتان را بررسی کنید و طبق همان جزییات یادداشت بردارید. در این گام باید بدانید چه چیزی نیاز دارید و روند جذب مشتری، دسته بندی محصولات، نوع فروش، جزییات محصولات، امکانات مدنظر برای جستجوی محصول و نحوه پرداخت همگی از جزییاتی است که باید در خصوص آن تکلیف‌تان را روشن کنید.

2- از یک شرکت طراحی سایت معتبر، مشاوره بگیرید!

در این مرحله از طراحی سایت فروشگاهی در شیراز، باید مشاوره بگیرید. همکاران متخصص ما در این زمینه، آماده هستند تا به‌روزترین اطلاعات در خصوص چگونگی طراحی سایت فروشگاهی را ارائه کنند.

در جلسه مشاوره حضوری یا تلفنی، باید نیازهایی قبلا به آنها فکر کردید را بیان کنید. متخصصین طراحی و پیاده سازی سایت با دارا بودن سال‌ها تجربه در حوزه طراحی وبسایت فروشگاهی در شیراز، می‌توانند تمام نیازهای احتمالی شما در آینده را پیش‌بینی کنند و مطابق با همان جزییات هزینه را اعلام نمایند.

در این جلسه معمولا مدت زمان پیاده سازی وب سایت و نیازهای طراحان را بیان کرده و در یک پیش قرارداد ارائه می‌کنند. دراین گام می‌توانید تمام سوالات‌تان را بپرسید و پاسخ آن را دریابید.

3- طراحی و پیاده سازی سایت

در این گام شما هیچ کاری انجام نخواهید داد، فقط باید اطلاعات موردنیاز طراحان را ارائه کنید. نوع منوها، استایل صفحات و تمام چیزهایی که به آن احتیاج دارید را بیان کنید تا در وب سایت پیاده سازی شود. سعی کنید همه چیز را به شکل مکتوب ارائه کنید و با متخصصین طراحی سایت در مورد آن صحبت کنید.

مدت زمان طراحی و پیاده سازی سایت در قرارداد مشخص می‌شود. هر گونه دیرکرد در ارائه سایت، اگر به دلیل کم و کاستی اطلاعات از سوی شما نباشد، شامل جریمه خواهد بود.

4- تهیه هاست و دامنه برای وب سایت

زمانی که وب سایت به مرحله اجرا رسید، نوبت به تهیه هاست و دامنه است. هاست عموما از سمت شرکت طراحی سایت معرفی می‌شود اما خودتان نیز می‌توانید هاست را از شرکت مدنظرتان تهیه کنید.

کیفیت، سرعت و نحوه ارائه خدمات در امکانات هر نوع هاست مشخص است. خرید دامنه نیز، کاری است که می‌توانید خودتان انجام دهید و اطلاعات موردنیاز آن را تحویل متخصصین پیاده سازی سایت دهید.

شما باید نام دامنه را کوتاه و مرتبط با کسب و کارتان انتخاب کنید. یادتان باشد که تغییر دامنه بعدا دردسرهای زیادی برای‌تان ایجاد می‌کند. پس سعی کنید بدون عجله و با مشورت، بهترین دامنه را انتخاب کنید.

پسوند.ir برای دامنه‌های ایران است و نحوه ثبت آن توسط سامانه ایرنیک است. پسوندهای .com و سایر پسوندها براساس نحوه کارکردتان و جزییات دیگر به صورت سلیقه‌ای، انتخاب می‌شوند.

5- تست و بررسی اولیه سایت پس از تحویل

بعد از آماده سازی هاست و دامنه و قراردادن سایت بر روی هاست، می‌توانید سایت نهایی را بررسی کنید. معمولا فرصتی به شما داده می‌شود تا با وب سایت‌تان شروع به کار کنید و ایرادات احتمالی آن را مشاهده و گزارش نمایید. تیم حرفه‌ای طراحی سایت فروشگاهی در شهر شیراز می‌توانند مطابق با خواسته شما این مشکلات را برطرف کند و همه چیز را شسته و رفته تحویل دهد.

6- ورود اطلاعات (دیتا اینتری) به سایت

شاید تصوری از اهمیت ورود اطلاعات نداشته باشید. اما بهتر است بدانید که ورود اطلاعات در وب سایت، موضوع بسیار مهمی است که می‌تواند زمینه ساز رشد و پیشرفت وب سایت‌تان باشد. در سایت‌های فروشگاهی، عکاسی محصولات، مشخصات دقیق آن‌ها، امکان مقایسه و نظردهی و محتوای وبلاگ می‌تواند به بهترین شکل برای مشتریان جذاب باشد.

هرچه جذابیت عکس‌ها و مطالب بیشتر باشد، توانایی جذب بالاتری دارد. از سوی دیگر، گوگل نیز، پیوسته در حال بررسی محتوای وب سایت‌ها است تا دقیق‌ترین و مرتبطترین مطالب با نیاز کاربر را نمایش دهد. به همین دلیل، باید در این بخش حرفه‌ای عمل کنید و اصول سئو را رعایت نمایید. اگر چندان در این زمینه اطلاعاتی ندارید، حتما از متخصصین سئو کمک بگیرید.

مزایای سفارش طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

اگر بخواهید برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی در شیراز اقدام کنید، بهتر است بدانید که مزایایی که طراحی سایت در شرکت لاگ دارد چیست و چرا گروه طراحی سایت لاگ در شیراز تا این اندازه شناخته شده است.

طراحی سایت در این شرکت توسط متخصصین حرفه‌ای انجام می‌شود. طراحی به‌روز و ریسپانسیو سایت موجب می‌شود تا سایت‌تان در تمامی دیوایس‌ها قابل مشاهده باشد و گوگل نیز، از این نظر سایت‌تان را باکیفیت تشخصی دهد.

از سوی دیگر، رعایت اصول سئو در طراحی سایت نیز، مزیت فوق‌العاده‌ای است که به شما اجازه می دهد تا برای کسب رتبه بالا در گوگل تلاش کنید. پشتیبانی قوی تیم لاگ به شما اطمینان خاطر می‌دهد تا هر زمان دچار مشکل شوید، برای حل آن در کنارتان باشد.

از سوی دیگر، در کنار طراحی زیبا و مطابق با جدیدترین اصول وب، تامین امنیت سایت نیز موضوع مهم دیگری است که توسط لاگ رعایت می‌شود. به همین دلیل، شما می‌توانید به راحتی تمام اطلاعات مشتریان را دریافت کرده و با اطمینان خاطر باشگاه مشتریان‌تان را گسترش دهید. همین موضوع موجب تحول عظیم در حوزه کسب و کارتان می‌شود. پس طبیعی است که از امکانات گروه طراحان سایت لاگ استفاده کنید و کسب و کارتان را متحول نمایید.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چقدر است؟

اطلاع از تعرفه طراحی سایت فروشگاهی درشیراز به شما کمک می‌کند تا از نظر مالی برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. به همین دلیل توصیه می‌شود تا در مرحله مشاوره، پس از طرح نیازهای‌تان هزینه تمام شده وب سایت را بپرسید.

تعرفه ابتدایی طراحی سایت در صورتی که از وب سایت آماده برایتان استفاده شود و هیچ شخصی سازی خاصی در آن لحاظ نشود، از حدود 9 میلیون تومان آغاز می‌شود؛ اما هزینه طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی با تمامی ماژول‌های حرفه‌ای مطابق با نیازتان و شخصی‌ سازی حرفه‌ای وب سایت برای پاسخگویی به نیاز شما، از 20 میلیون تومان آغاز می‌شود.

توجه داشته باشید که این هزینه‌ها باتوجه به نیازهایی که دارید، کم یا زیاد خواهند شد. یادتان باشد که هزینه طراحی وب سایت، باتوجه به امکاناتی که دریافت می‌کنید، مشخص می‌شود. تعیین مدت زمان پشتیبانی نیز، باید در قرارداد ذکر گردد.

اهمیت مشاوره پیش از طراحی سایت

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، طراحی سایت فروشگاهی در شیراز کار بسیار حساسی است؛ چرا که وب سایت یک بار طراحی می‌شود و هزینه آن را پرداخت می‌کنید! اگر سایت مطابق با نیازتان نباشد و توانایی برطرف کردن آن را نداشته باشید، قطعا ناچار به هزینه مجدد برای طراحی یا اصلاح آن خواهید شد.

سعی کنید در همان جلسه مشاوره، تمام نیازهای‌تان را بیان کنید و مطابق با همان‌ها، هزینه نهایی را جویا شوید. در مرحله نیازسنجی، عمیق‌تر فکر کنید تا بی‌دغدغه همه چیز را یادداشت کنید و به مشاورین منتقل نمایید.

اطلاعات کامل در خصوص طراحی سایت فروشگاهی و تعرفه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز در این صفحه توضیح داده شده:

تعرفه و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی

جهت دریافت مشاوره تلفنی و بررسی نحوه راه اندازی فروشگاه اینترنتی لطفا دکمه زیر را کلیک کنید:

تماس با شماره 09177570753

همچنین میتوانید در واتس اپ با ما در ارتباط باشید:

ارسال پیام به شماره 09177570753