طراحی سایت ورزشی و باشگاه بدنسازی

طراحی سایت ورزشی و باشگاه بدنسازی

دوشنبه 25 مهر 1401

این روزها که تب و تاب سلامتی و باشگاه بدنسازی به شدت در میان اقشار مختلف جامعه گرم شده است، بسیاری از باشگاه‌های ورزشی تلاش می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن خودشان را معرفی کنند و مشتریان بیشتری را جذب کنند. کسب اطلاعات از طریق وب سایت و جستجوی گوگل به عنوان ابتدایی‌ترین روش برآورده کردن نیازهای روزانه شناخته می‌شود. طراحی سایت باشگاه ورزشی به شما کمک می‌کند تا خیلی حرفه‌ای پا به عرصه دیجیتال بگذارید و دنیایی شگفت انگیز را تجربه کنید. رشد و پیشرفت در فضای دیجیتال پس از طراحی سایت باشگاه به بهترین شکل رقم می‌خورد و همه چیز برای یک جهش عالی آماده می‌گردد.

اگر شما نیز کاندید طراحی سایت باشگاه ورزشی هستید و می‌خواهید چگونگی طراحی سایت ورزشی و چالش‌های آن را بدانید، تا پایان همراه ما باشید.

چرا نیاز به طراحی سایت باشگاه ورزشی دارید؟

طراحی سایت باشگاه‌ های ورزشی یک فرصت عالی برای شناساندن آن به افراد دیگر است. قطعا تنها راه تبلیغات شما به صورت محیطی، همان تابلویی است که در سردر باشگاه دارید. حتی برخی باشگاه‌ها به دلایل مختلفی امکان تبلیغات محیطی این‌چنینی و معرفی به لوکیشن جغرافیایی‌شان را ندارند!

در این شرایط احتمالا کاهش حجم ورزشکاران در باشگاه را تجربه خواهید کرد؛ چرا که نبود مشتری جدید، ادامه حیات حرفه‌ای این کسب و کار را با مشکل مواجه می‌کند. پس، داشتن یک سایت حرفه‌ای می‌تواند زمینه ساز تبلیغات به سبک نوین باشد و روند رشد کسب و کارتان را متحول سازد. از سوی دیگر، اطلاع رسانی حرفه‌ای از طریق وب سایت، ایجاد باشگاه مشتریان و همچنین، خدماتی مثل ثبت نام و تولید محتوای آموزشی متنی، تصویری یا ویدئویی همگی از طریق وب سایت فراهم می‌شوند. پس بدیهی است که داشتن سایت برای هر باشگاه ورزشی که قصد عملکرد حرفه‌ای دارد، ضروری است و باید هرچه سریع‌ تر نسبت به طراحی و پیاده سازی آن اقدامات لازم انجام شود.

چگونگی طراحی وب سایت باشگاه

اطلاع از چگونگی روند طراحی و پیاده سازی وب سایت باشگاه‌های ورزشی موجب می‌شود تا دید مطلوبی در این زمینه کسب کنید. در لابه لای این اطلاعات، درک عمیقی از خدمات مختلف در مجموعه لاگ کسب می‌کنید و شانس همکاری موفقیت آمیزتری را دارا هستید.
طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

1- پیدا کردن تیم متخصص در طراحی سایت باشگاه ورزشی

یکی از چالش‌های مهم و اساسی برای هر کسب و کاری که تصمیم به طراحی سایت دارد، پیدا کردن یک تیم متخصص در این زمینه است. داشتن وب سایت‌های حرفه‌ای مستلزم طراحی حرفه‌ای است. تمام مشکلات و دغدغه‌های افرادی که تجربه طراحی سایت برای کسب و کارهایشان را دارند، ناشی از همین عدم یافتن تیم متخصص در طراحی سایت است. به همین دلیل، باید برای این بخش وقت زیادی اختصاص دهید، تحقیق کنید و براساس نتایج تحقیقات‌تان دست به انتخاب بزنید. با این روند شانس رشد و پیشرفت‌تان بسیار زیاد است.

2- نیازسنجی و پیشنهادات اولیه

زمانی که شرکت تخصصی مثل گروه طراحی سایت لاگ را انتخاب می‌کنید، قطعا نگرانی بابت نتیجه طراحی سایت وجود ندارد. در اولین جلسه رسمی برای طراحی وب سایت، نیازسنجی عمومی انجام می‌شود. کارشناسان مجموعه تلاش می‌کنند تا نیازهای کسب و کار شما را استخراج کنند و با مکتوب کردن آن، ابتدایی‌ترین نیازهای سایت‌تان را شناسایی کنند.

پس از این مرحله، نوبت به استفاده از تجربیات ارزشمند تیم طراحی می‌رسد. ما به دلیل طراحی چندین و چند وب سایت ورزشی، اطلاعات دقیقی نسبت به نیازهای زمان حال و آینده نزدیک‌تان داریم. به همین دلیل، پیشنهادات دلسوزانه کارشناسان در خصوص بخش‌های مختلف سایت می‌تواند بسیار ارزشمند باشد و کسب و کارتان را متحول سازد. پس سعی کنید در این زمینه با جدیت و دقت بالایی عمل کنید.

3- انتخاب قالب وب سایت ورزشی

برای طراحی سایت ورزشی باید حتما برخی نکات را رعایت کنید. انتخاب یا طراحی یک قالب حرفه‌ای برای این سایت ضروری است. سعی کنید در انتخاب قالب‌های ورزشی، توجه کافی به خدمات سایت و چگونگی ارائه آن به مخاطب داشته باشید. قالب مناسب با چیدمان مطلوب، دسترسی آسانی به بخش‌های مختلف و مورد نیاز کاربر را فراهم می‌کند. در واقع، تجربه کاربری موفقیت آمیز به دلیل دقت و توجه متخصصین طراحی قالب ایجاد می‌شود و شرایط را برای رشد فراهم می‌کند.

4- طراحی فنی و پیاده سازی

متخصصین و برنامه نویسان طراحی وب سایت، برای طراحی سایت باشگاه ورزشی تلاش می‌کنند تا همه چیز را از نظر فنی و تخصصی مدنظر قرار دهند. استفاده از کدهای بهینه، برنامه نویسی حرفه‌ای، به کار بردن پلت فرم‌ها یا پلاگین‌های دارای لایسنس و اورجینال، همگی از جمله اقداماتی است که توسط تیم حرفه‌ای طراحی سایت انجام می‌شود. هرچه در بخش فنی همه چیز حرفه‌ای‌تر و بهتر انجام شود، شانس شما برای رشد و پیشرفت کسب و کارتان افزایش می‌یابد. چرا که گام‌های بعدی در مسیر رشد، کاملا وابسته به همین طراحی فنی موفقیت آمیز است.

5- خرید هاست و دامنه

تهیه کردن هاست و دامنه برای سایت ورزشی اهمیت زیادی دارد. معمولا نام یا دامنه وب سایت وابسته به نوع سایت، نام برند یا کلمه اختصاری آن خواهد بود. به همین دلیل، لازم است تا نگاهی به چارچوب‌های برندسازی بیاندازید تا اقدامات‌تان هوشمندانه و مطلوب باشد.

از سوی دیگر، خرید هاست به عنوان یک پایگاه امن و حرفه‌ای جهت پیاده سازی سایت و ارائه آن به مخاطبان، یک اقدام مهم و حیاتی است. معمولا هاست باید از شرکت‌های تخصصی و حرفه‌ای انتخاب شود. سرعت هاست و پردازنده آن می‌تواند تعیین کننده سرنوشت نهایی سایت و رشد آن باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا حتما از هاست حرفه‌ای استفاده کنید. شرکت لاگ با درک اهمیت سرعت و کیفیت هاست در رشد و پیشرفت سئو آن در آینده، دست به انتخاب بهترین گزینه‌ها می‌زند.

6- ارائه سایت نهایی و پشتیبانی

پس از انجام تمام تکنیک‌ها و طراحی سایت باشگاه، نوبت به ارائه آن به کارفرما می‌رسد. معمولا بحث آموزش اولیه به کارفرما یا پرسنل معرفی شده توسط ایشان انجام می‌شود. بعد از این مرحله، براساس مدت زمان پشتیبانی، وقت دارید تا وب سایت را بررسی و امتحان کنید. در این مرحله مشکلات احتمالی آن را شناسایی کرده و به تیم پشتیبانی اطلاع دهید تا مراحل رفع آن دنبال شود. این تمام فرآیندی است که برای داشتن یک سایت حرفه‌ای و مطلوب در حوزه باشگاه ورزشی به آن احتیاج دارید.

 

پارامترهای مهم در طراحی سایت باشگاه ورزشی
پارامترهای مهم در طراحی سایت باشگاه ورزشی

اگر قصدتان از طراحی و پیاده سازی سایت ورزشی، رشد کسب و کارتان باشد، قطعا لازم است تا نسبت به رعایت برخی نکات و درنظر داشتن پارامترهای اثرگذار اطلاعات داشته باشید.

1- امکان درج دوره‌های مختلف

یکی از امکاناتی که احتمالا به آن احتیاج خواهید داشت، بخش تعریف دوره‌های مختلفی است که در باشگاه ارائه می‌کنید. در این بخش می‌توانید مشخصات دوره‌ها، مربی، ساعت و روز برگزاری به همراه هزینه را درج کنید. برای چنین امکاناتی نیازمند تعریف فیلدهای مشخصی خواهید داشت که در بحث نیازسنجی تعیین می‌گردد.

2- امکان ثبت نام دوره های مختلف

در زمان طراحی سایت باشگاه، باید حتما بحث ثبت نام را مدنظر قرار دهید. این روزها بسیاری از افراد علاقه‌مند به ثبت نام اینترنتی هستند. پرداخت آنلاین هزینه هر دوره و معرفی هر کدام موجب می‌شود تا کاربران به راحتی در دوره‌های مختلف شرکت کرده و به بهترین شکل ممکن کارهای‌شان را اینترنتی انجام دهند. به همین دلیل وجود لینک ثبت نام، فرم مرتبط و مشخصات هر دوره دراین بخش الزامی است.

3- امکان درج تور مجازی باشگاه

یکی از پارامترهایی که همه ما به دنبال آن هستیم، بازدید از مکانی است که می‌خواهیم ساعاتی از روز را در آن‌جا بگذرانیم. به همین دلیل تور مجازی باشگاه به مخاطبان شما کمک می‌کند تا نسبت به مشاهده و تصمیم گیری ثبت نام در دوره‌های ورزشی خیلی سریع‌تر تصمیم بگیرند. تور مجازی یا عکس‌های دقیق از محیط باشگاه در این تصمیم گیری تاثیر مستقیمی دارد.

4- بلاگ ورزشی

بلاگ ورزشی به عنوان یک بخش استراتژیک در طراحی سایت باشگاه مدنظر قرار می‌گیرد. چرا که سئو سایت و جذب مخاطبان بیشتر با اهداف متفاوت در تولید محتوای هوشمند، کاملا نیازمند چنین بستری است. به همین دلیل از بلاگ سایت برای تولید محتوای سودمند و سئو شده استفاده می‌شود. سعی کنید برای تولید محتوای هوشمندانه از متخصصین این حوزه کمک بگیرید تا مطابق با اهداف‌تان کلمات کلیدی و موضوعات مطلوبی را پیشنهاد کنند.

 

5- آرشیو مدارک و افتخارات

یکی از آیتم‌های ترغیب کننده مخاطبان به استفاده از خدمات باشگاه، نمایش دادن آرشیوی از مدارک و افتخارات حرفه‌ای باشگاه است. برای مثال کسب رتبه در دوره‌های مختلف، تربیت ورزشکاران حرفه‌ای و مدارک تخصصی صاحب امتیاز از جمله مواردی است که باید در سایت ارائه کنید.

6- لندینگ پیج‌های خدماتی

شما برای تبلیغات دیجیتال و بازاریابی از طریق مدرن‌ترین راه‌کارهای رایج، باید حتما لندینگ پیج‌های حرفه‌ای مطابق با خدمات باشگاه ارائه کنید. این صفحات می‌توانند مقصد تبلیغات مختلف قرار گیرند. به همین دلیل سئو سایت در این صفحات به شما اجازه می‌دهد تا هوشمندانه‌تر عمل کنید و کسب و کارتان را از طریق تبلیغات با روش‌های نوین متحول سازید.

هزینه طراحی سایت ورزشی

تفاوتی ندارد که سایت شما برای یک مجموعه کوچک طراحی می‌شود یا باشگاه بزرگ و گران قیمتی است! به هر حال، ارائه خدمات استاندارد و با کیفیت از خط قرمزهای گروه لاگ محسوب می‌شود. طراحی سایت باشگاه با توجه به نیازسنجی و انتظاراتی که از آن خواهید داشت، برآورد قیمت می‌شود. معمولا هزینه طراحی سایت ورزشی پس از جلسه مشاوره اعلام می‌گردد.

سفارش طراحی سایت

0 نظر

نظری ثبت نشده است

نظر جدید
(پاسخ به X حذف)