طراحی سایت وکالت - ساخت سایت مخصوص وکیل

طراحی سایت وکالت - ساخت سایت مخصوص وکیل

دوشنبه 14 شهریور 1401

از زمانی که دنیای وب در زندگی اکثر ما نمود پیدا کرد، سال‌ها می‌گذرد. شاید قبلا تنها شرکت‌های بین المللی و بزرگ اقدام به طراحی سایت می‌کردند. اما این روزها داشتن وب سایت برای هر کسب و کار کوچک و بزرگی ضروری است. تغییر سبک بازاریابی دیجیتال و نحوه تبلیغات یا گسترش کسب و کار به گونه‌ای است که می‌توانید تغییر ساختار را مشاهده کنید. نداشتن وب سایت مساوی با ازدست دادن دنیایی از فرصت‌ها برای پیشرفت است. وکلا از این قانون کلی مستثنی نیستند! طراحی سایت وکالت یکی از کارهای ضروری برای این شاخه از علوم قضایی محسوب می‌شود. سایت وکلا ویژگی‌های خاصی دارد که تنها شرکت‌های تخصصی توانایی پیاده سازی آن را دارا هستند.

طراحی سایت وکالت در شیراز

اگر شما نیز در حوزه وکالت فعالیت دارید و به تازگی تصمیم به طراحی وب سایت برای وکلا گرفته‌اید، در ادامه همراه ما باشید تا جزییات ماجرا را بررسی کنیم.

چرا باید طراحی سایت وکالت را آغاز کنید؟

ابتدایی‌ترین موضوعی که در ذهن‌تان تداعی می‌شود، چرایی طراحی وب سایت برای وکلا است! آیا کسی در فضای مجازی به دنبال وکیل می‌گردد؟ آیا تبلیغات شخصی را نمی‌توان از طریق تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی انجام داد؟!

در پاسخ به این سوالات و صدها سوال مشابه باید گفت که داشتن وب سایت این روزها از ضروریات هر کسب و کاری است.

وکالت نیز از این قانون جدا نیست. مشاورین حقوقی برای معرفی کسب و کار خود و خدمات قابل ارائه، باید آگاهی عمومی ایجاد کنند. استفاده از تکنیک‌های مختلف سئو و رشد وب سایت، به این کسب و کارها شانس دیده شدن می‌دهد. یک وکیل برای طراحی سایتش، شاید مبلغ اندکی را خرج کند، اما بازده آن صدها برابر این هزینه اولیه خواهد بود. به همین دلیل از نظر بسیاری از افراد، پرداخت هزینه برای طراحی وب سایت به نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

رشد و پیشرفت در دنیایی که از طریق گوشی تلفن همراه، هر روز در فضای مجازی به دنبال یافتن پاسخ سوالات و رفع نیازهای‌مان هستیم، نیازمند داشتن یک وب سایت است. بدون سایت هر گونه تبلیغاتی، بازدهی کامل خود را ندارد! چرا که هیچ آدرس و منبع مشخصی برای خودتان ندارید که کاربر با وفاداری، تعلق خاطر، اعتماد و جذب به سمت و سوی‌تان کشیده شود. پس باتوجه به تمام این ابعاد می‌توان ادعا کرد که طراحی سایت وکالت یکی از ضروری‌ترین اقدامات مشاورین حقوقی و شرکت‌های این حوزه است.

طراحی وب سایت برای وکلا

 

ویژگی طراحی سایت وکالت

شاید تصور کنید که طراحی سایت برای وکلا با سایر وب سایت‌های شرکتی و شخصی تفاوتی ندارد! اما جالب است بدانید که طراحی وب سایت برای وکلا کاملا تخصصی است و نیازمند دید عمیق در این حوزه و نیازسنجی دقیق است. ساخت سایت با سلیقه شخصی وکلا انجام می‌شود، اما مشاورین متخصص ما در طراحی سایت، اطلاعاتی در حوزه برندسازی شخصی و شغلی در اختیارتان قرار می‌دهند تا اقدامات لازم در این حوزه را انجام دهید. طراحی لوگو، تعیین رنگ سازمانی، چگونگی تعیین امکانات مورد نیاز سایت و شرایط مناسب برای جذب کاربر همگی از جمله مواردی است که کارشناسان ما در پروسه طراحی سایت وکیل در اختیارتان قرار می‌دهند.

طراحی سایت وکالت تنها به ایجاد قالب مناسب و خوش آب و رنگ ختم نمی‌شود! چرا که لازم است بدنه وب سایت و زیرساخت آن از نظر فنی مناسب باشد. طراحی بهینه و کدنویسی مناسب موجب می‌شود تا از نظر فنی، سایت‌تان برای رشد و کسب رتبه در بین سایرین پیشتاز باشد.

به این ترتیب، شانس رقابت در فضای مجازی را خواهید یافت. بهبود سئو فنی سایت موجب می‌شود تا بازخورد مناسبی پس از تولید محتوا دریافت کنید و روند رشد وب سایت‌تان چند برابر شود.

طراحی قالب به صورت ریسپانسیو نیز، یکی از خدمات مهم در طول طراحی سایت وکلا محسوب می‌شود؛ چرا که طی یک نیازسنجی دقیق به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت‌تان را برای نمایش موبایل، تبلت و هر دیوایس دیگری آماده کنید. طراحی کاربردی وب سایت و قرار دادن بخش‌هایی مثل سوال و جواب، نظردهی، بلاگ و هر خدمات دیگری امکان پذیر است. به همین دلیل، باید به طور کامل همه چیز را مدنظر قرار دهید و برای رشد و پیشرفت‌تان، شرکت تخصصی در حوزه وب و طراحی سایت وکیل پیدا کنید تا با موفقیت، یک وب سایت تخصصی داشته باشید.

چگونه می‌توان برای ساخت سایت اقدام کرد؟

ابتدا لازم است تا تصمیم جدی بگیرید که قصد دارید یک وب سایت برای خودتان یا کسب و کارتان طراحی و پیاده سازی کنید. پس از این مرحله، با گذراندن تمام مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم، شانس طراحی یک سایت حرفه‌ای و کامل را خواهید داشت.

1- تحقیق و بررسی شرکت طراحی سایت

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که افراد پس از عقد قرارداد طراحی سایت تجربه می‌کنند، بد قولی، عدم صداقت و عدم پایبندی به اصول قرارداد طراحی سایت است. برای پیشگیری از چنین تجربیات ناخوشایندی، باید حتما تحقیق کنید. پرس و جو از اطرافیان، جستجو در فضای وب، مطالعه فریوم‌ها و تشخیص کامنت‌های واقعی از کامنت‌های تبلیغاتی، بررسی کامنت‌های فضای مجازی و گفتگو با افرادی که تجربه طراحی سایت با شرکت مورد نظرتان را دارا هستند، به شما کمک می‌کند تا اطلاعات واقعی در این زمینه کسب کنید. انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت وکلا به شما اجازه می‌دهد تا بهترین تجربه در این حوزه را کسب کنید.

طراحی سایت وکیل

2- شرکت در جلسه مشاوره تلفنی یا حضوری برای طراحی وبسایت

پس از بررسی و انتخاب شرکت مدنظر، نوبت به برگزاری جلسه حضوری یا تلفنی می‌رسد. شما در این جلسه فرصت کافی دارید تا درخواست‌ها، نیازها، انتظارات و اهداف‌تان را بازگو کنید. شرکت مدنظر نیز، باتوجه به پتانسیل برنامه نویسان و طراحان خود، تصمیم می‌گیرد تا برای طراحی سایت وکالت به شما ایده‌هایی ارائه کند و در نهایت، هزینه اجرای سایت مدنظرتان را حدودی برآورد نماید. این اقدامی است که منجر به تصمیم گیری نهایی خواهد شد.

3- ارائه فایل‌ها و مستندات مدنظر در طراحی سایت

در این مرحله باید تمام جزییات مدنظر برای طراحی سایت وکالت را ارائه کنید. سایت وکلا باید ظاهر سنگینی داشته باشد و مطابق با دغدغه مراجعه کنندگان طراحی شود. ارائه جزییات مدنظر و ویژگی‌هایی که قصد دارید در سایت وکالت پیاده سازی شود، مهم‌ترین فاز اجرایی پیش از طراحی سایت است.

4- تحویل سایت و بررسی مشکلات

پس از ارائه تمام نیازهای اولیه و ثانویه، متخصصین طراحی سایت وکالت، برای شما یک سایت طراحی می‌کنند که حاصل اطلاعات ارائه شده خودتان است. در واقع، طراحی سایت یک وکیل، متناسب با نیازهای شخصی و همچنین، نیازسنجی تخصصی که کارشناسان طراحی وب انجام داده‌اند، انجام می‌شود. پس از تحویل سایت، فرصتی در اختیار شما قرار داده می‌شود تا نسبت به بررسی سایت و اعلام ایرادات احتمالی جهت رفع آن، اقدام کنید.

5- پشتیبانی قوی و مطمئن برای سایت

پس از طراحی سایت وکیل، تازه نوبت به پشتیبانی می‌رسد. پشتیبانی شامل خدماتی است که در راستای نگهداری از سایت و ایجاد ایرادات احتمالی مطابق با سفارش اولیه انجام می‌شود. سایت وکالت توسط تیم پشتیبانی مطابق با موارد ذکرشده در قرارداد، پیشتیبانی می‌شود و خدمات آن صرفا در جهت نگهداری سایت وکلا خواهد بود. هر گونه تغییر در چارچوب سایت، نیازمند صرف هزینه طراحی است.

هزینه طراحی سایت وکالت چقدر است؟

اگر قصدتان طراحی سایت وکالت باشد، لازم است تا هزینه سایت وکلا را بدانید و خدمات مختلف آن را برآورد کنید. به این منظور، کارشناسان متخصص لاگ، آمادگی ارائه اطلاعات در خصوص پکیج‌های طراحی سایت وکیل و نحوه ارائه خدمات را دارا هستند. پس همین حالا با ما تماس بگیرید تا مطابق با نیازتان هزینه طراحی سایت را مطلع شوید. لاگ از بهترین‌های طراحی وب سایت برای وکلا است.

سفارش طراحی سایت

0 نظر

نظری ثبت نشده است

نظر جدید
(پاسخ به X حذف)