معرفی 5 ابراز حرفه ای برای دورکاری و فریلنسری

معرفی 5 ابراز حرفه ای برای دورکاری و فریلنسری

پنج شنبه 13 آبان 1400

بسیاری از ما تجربه کار کردن در شرکت ها به صورت حضوری را داریم. اما زمان هایی به وجود می آید که نیاز به کار کردن از خانه و یا در سفر احساس میشود. برای مثال ویروس کرونا هفته ها کسب و کار های مهمی را تعطیل کرد. در این زمان ها کارکردن به صورت دورکاری بسیار مورد توجه قرار میگیرد. برای انجام دورکاری به صورت حرفه ای میتوانید از ابزار های زیر استفاده کنید: 

 

1. Trello

trello

ترلو یک ابزار حرفه ای برای مدیریت تیم و تسک های تیمی است. در ترلو میتوانید تیم خود را تشکیل داده، تسک هارا به همراه زمان بندی تعریف کنید و به اعضای تیم خود بسپارید. اعضای تیم نوتیفیکشن های مربوطه را دریافت کرده و مراحل انجام کار و درصد پیشرفت خود را ثبت میکنند. ترلو را میتوانید از طریق وب سایت و اپلیکیشن استفاده کنید.

ورود به سایت Trello

 

2. Skype

skype

نرم افزار اسکایپ به شما اجازه برقراری جلسات گروهی با اعضای تیمتان را میدهد. کیفیت تماس های اسکایپ مناسب است و امکاناتی نظیر ظبط تماس را هم در اختیار شما میگذارد.همچنین توسط قابلیت share screen میتوانید صفحه لپ تاپ یا گوشی موبایل خود را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید و به ارائه بپردازید. اسکایپ در سیستم عامل های مختلف مثل اندروید، ios ، ویندوز و ... قابل دسترس است.

ورود به سایت اسکایپ

 

3. Google Meet

google meet

ابزار حرفه ای گوگل میت کارکردی مشابه اسکایپ دارد. با این ابزار میتوانید یک جلسه را زمان بندی کرده و لینک شرکت در جلسه را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید. کیفیت تماس تصویری گوگل میت بسیار خوب و قابل قبول است. همچنین میتوانید قرار ملاقات های بعدی را هم تنظیم کنید تا در زمان مقرر برای اعضای تیم نوتیفیکیشن ارسال شود.

ورود به سایت Google Meet

 

4. Adobe Connect

adobe connect

ادوبی کانکت یکی از بهترین و حرفه ای ترین نرم افزار هایی است که برای برگذاری وب کنفرانس یا سمینار آنلاین استفاده میشود. در این برنامه با استفاده از لینک برگذاری سمینار آنلاین وارد برنامه شده و به تماشا ارائه مورد نظرتان میپردازید. همچنین قابلیت چت کردن و صحبت کردن به صورت عمومی و اشتراک گذاری صفحه برای کاربران سمینار هم میسر شده است.

ورود به سایت adobe connect 

 

5. Any Desk

any desk

نرم افزار anydesk یک نرم افزار کم حجم برای دسترسی از راه دور است. توسط این برنامه میتوانید به یک کامپیتور مقصد وصل شده و از راه دور صفحه مقصد را ببینید و در صورت نیاز خودتان به کار کردن با کامپیوتر مقصد بپردازید. برای حل مشکلات کامپیوتری از راه دور نرم افزار anydesk بسیار کاربردی است.

ورود به سایت any desk

سفارش طراحی سایت

0 نظر

نظری ثبت نشده است

نظر جدید
(پاسخ به X حذف)