طراحی سایت فروشگاهی در شیراز | سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در شیراز

طراحی سایت فروش اینترنتی در شیراز

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

قیمت: شروع از 6 میلیون تومان

زمان مورد نیاز: از 3 روز به بالا

مشاوره: 09177570753

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای در شهر شیراز

تحول در دنیای کسب و کار همیشه وجود داشته است. این روزها تغییراتی که در کسب و کارها شاهد هستیم، به سمت و سوی تکنولوژی رفته است. افراد در خانه نشسته و لوازم مورد نیازشان را از طریق اینترنت سفارش می‌دهند. با توجه به افزایش میزان فروش از طریق وب سایت‌ها، ضرورت طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز بیش از پیش قابل لمس شده است. طراحی سایت فروشگاهی در نگاه اول بسیار پر هزینه به نظر می‌رسد. اما واقعیت ماجرا این‌طور نیست! اگر بخواهید طراحی سایت فروشگاهی در شیراز انجام دهید، کافی است به متخصصین حرفه‌ای در این زمینه مراجعه کنید.

در این بخش قصد داریم جزییات مفید در خصوص نحوه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز را بررسی کنیم. اگر شما نیز مایل هستید در خصوص نحوه سفارش طراحی سایت در شیراز بیشتر بدانید و تعرفه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز را بررسی کنید، همراه ما باشید.

دانلود فایل PDF قابلیت های فروشگاه اینترنتی

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز؟

وب سایت فروشگاهی برای من چه کاربردی داره؟

ابتدا بهتر است بدانید که مزایای طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چیست و چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشید؟ خوشبختانه، تحولاتی که در حوزه فروش اینترنتی شده است، موجب پیشرفت کسب و کارها شده است.

زمانی که یک فروشگاه حضوری داشته باشید، ده‌ها مدل هزینه به شما تحمیل می‌شود که گاهی دخل و خرج‌تان را به خطر می‌اندازد. اما فروش اینترنتی به شما این اجازه را می‌دهد تا بدون صرف هزینه برای مکان، دیزاین آن و پرسنل یا هزینه‌های جانبی، فروش خوبی داشته باشید. شما می‌توانید در هر زمان از شبانه روز، محصولات‌تان را به فروش برسانید.

از سوی دیگر، عدم وجود محدودیت جغرافیایی در جذب مشتری نیز، موضوع مهم دیگری است که موجب شده است تا داشتن وب سایت فروشگاهی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه باشد. باتوجه به همه مزایایی که داشتن یک وب سایت فروشگاهی می‌تواند برایتان داشته باشد، بهتر است همین حالا برای مشاوره طراحی وبسایت فروشگاهی در شیراز اقدام کنید.

نمونه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی: وب سایت مارکت

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چقدر است؟

اطلاع از تعرفه طراحی سایت فروشگاهی درشیراز به شما کمک می‌کند تا از نظر مالی برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. به همین دلیل توصیه می‌شود تا در مرحله مشاوره، پس از طرح نیازهای‌تان هزینه تمام شده وب سایت را بپرسید.

توجه داشته باشید که قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز باتوجه به نیازهایی که دارید، کم یا زیاد خواهند شد. یادتان باشد که هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی در شیراز، باتوجه به امکاناتی که دریافت می‌کنید، مشخص می‌شود. تعیین مدت زمان پشتیبانی نیز، باید در قرارداد ذکر گردد.

دانلود فایل PDF تعرفه های فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز چگونه است؟

حتما مزایای فوق‌العاده فروشگاه آنلاین، برایتان انگیزه کافی ایجاد کرده است تا اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید. طراحی سایت فروشگاهی در شیراز اصلا کار دشواری نیست. کافی است مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را قدم به قدم طی کنید و با همراهی تیم متخصص در این حوزه، کار را تمام کنید.

1- بررسی نیازهای یک سایت پیش از شروع طراحی

شما باید برای شروع کارتان، نیازسنجی کنید. یک کاغذ و خودکار بردارید و شروع به بررسی کنید. تمام فرآیند فروش را بنویسید و نکات مدنظرتان را به آن اضافه کنید سپس اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز کنید. تصور کنید خودتان قصد خرید از یک فروشگاه آنلاین را دارید، به همین ترتیب، نیازهایتان را بررسی کنید و طبق همان جزییات یادداشت بردارید. در این گام باید بدانید چه چیزی نیاز دارید و روند جذب مشتری، دسته بندی محصولات، نوع فروش، جزییات محصولات، امکانات مدنظر برای جستجوی محصول و نحوه پرداخت همگی از جزییاتی است که باید در خصوص آن تکلیف‌تان را روشن کنید.

2- از یک شرکت طراحی سایت معتبر، مشاوره بگیرید!

در این مرحله از طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز، باید مشاوره بگیرید. همکاران متخصص ما در این زمینه، آماده هستند تا به‌روزترین اطلاعات در خصوص چگونگی طراحی سایت فروشگاهی را ارائه کنند.

در جلسه مشاوره حضوری یا تلفنی، باید نیازهایی قبلا به آنها فکر کردید را بیان کنید. متخصصین طراحی و پیاده سازی سایت با دارا بودن سال‌ها تجربه در حوزه طراحی وبسایت فروشگاهی در شیراز، می‌توانند تمام نیازهای احتمالی شما در آینده را پیش‌بینی کنند و مطابق با همان جزییات هزینه را اعلام نمایند.

در این جلسه معمولا مدت زمان پیاده سازی وب سایت و نیازهای طراحان را بیان کرده و در یک پیش قرارداد ارائه می‌کنند. دراین گام می‌توانید تمام سوالات‌تان را بپرسید و پاسخ آن را دریابید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز

3- طراحی و پیاده سازی سایت

در این گام شما هیچ کاری انجام نخواهید داد، فقط باید اطلاعات موردنیاز طراحان را ارائه کنید. نوع منوها، استایل صفحات و تمام چیزهایی که به آن احتیاج دارید را بیان کنید تا در وب سایت پیاده سازی شود. سعی کنید همه چیز را به شکل مکتوب ارائه کنید و با متخصصین طراحی سایت در مورد آن صحبت کنید.

مدت زمان طراحی و پیاده سازی سایت در قرارداد مشخص می‌شود. هر گونه دیرکرد در ارائه سایت، اگر به دلیل کم و کاستی اطلاعات از سوی شما نباشد، شامل جریمه خواهد بود.

4- تهیه هاست و دامنه برای وب سایت

زمانی که وب سایت به مرحله اجرا رسید، نوبت به تهیه هاست و دامنه است. هاست عموما از سمت شرکت طراحی سایت معرفی می‌شود اما خودتان نیز می‌توانید هاست را از شرکت مدنظرتان تهیه کنید.

کیفیت، سرعت و نحوه ارائه خدمات در امکانات هر نوع هاست مشخص است. خرید دامنه نیز، کاری است که می‌توانید خودتان انجام دهید و اطلاعات موردنیاز آن را تحویل متخصصین پیاده سازی سایت دهید.

شما باید نام دامنه را کوتاه و مرتبط با کسب و کارتان انتخاب کنید. یادتان باشد که تغییر دامنه بعدا دردسرهای زیادی برای‌تان ایجاد می‌کند. پس سعی کنید بدون عجله و با مشورت، بهترین دامنه را انتخاب کنید.

پسوند.ir برای دامنه‌های ایران است و نحوه ثبت آن توسط سامانه ایرنیک است. پسوندهای .com و سایر پسوندها براساس نحوه کارکردتان و جزییات دیگر به صورت سلیقه‌ای، انتخاب می‌شوند.

5- تست و بررسی اولیه سایت پس از تحویل

بعد از آماده سازی هاست و دامنه و قراردادن سایت بر روی هاست، می‌توانید سایت نهایی را بررسی کنید. معمولا فرصتی به شما داده می‌شود تا با وب سایت‌تان شروع به کار کنید و ایرادات احتمالی آن را مشاهده و گزارش نمایید. تیم حرفه‌ای طراحی سایت فروشگاهی در شهر شیراز می‌توانند مطابق با خواسته شما این مشکلات را برطرف کند و همه چیز را شسته و رفته تحویل دهد.

6- ورود اطلاعات (دیتا اینتری) به سایت

شاید تصوری از اهمیت ورود اطلاعات نداشته باشید. اما بهتر است بدانید که ورود اطلاعات در وب سایت، موضوع بسیار مهمی است که می‌تواند زمینه ساز رشد و پیشرفت وب سایت‌تان باشد. در سایت‌های فروشگاهی، عکاسی محصولات، مشخصات دقیق آن‌ها، امکان مقایسه و نظردهی و محتوای وبلاگ می‌تواند به بهترین شکل برای مشتریان جذاب باشد.

هرچه جذابیت عکس‌ها و مطالب بیشتر باشد، توانایی جذب بالاتری دارد. از سوی دیگر، گوگل نیز، پیوسته در حال بررسی محتوای وب سایت‌ها است تا دقیق‌ترین و مرتبطترین مطالب با نیاز کاربر را نمایش دهد. به همین دلیل، باید در این بخش حرفه‌ای عمل کنید و اصول سئو را رعایت نمایید. اگر چندان در این زمینه اطلاعاتی ندارید، حتما از متخصصین سئو کمک بگیرید.

سفارش طراحی سایت

تصاویری از محیط سایت فروشگاه اینترنتی

ساخت سایت فروش اینترنتی در شیراز

محیط فروشگاه اینترنتی لاگ

ساخت سایت فروشگاه انلاین در شیراز

محیط فروشگاه اینترنتی لاگ

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

محیط فروشگاه اینترنتی لاگ

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

محیط فروشگاه اینترنتی لاگ

مزایای سفارش طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

اگر بخواهید برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی در شیراز اقدام کنید، بهتر است بدانید که مزایایی که طراحی سایت در شرکت لاگ دارد چیست و چرا گروه طراحی سایت لاگ در شیراز تا این اندازه شناخته شده است.

طراحی سایت در این شرکت توسط متخصصین حرفه‌ای انجام می‌شود. طراحی به‌روز و ریسپانسیو سایت موجب می‌شود تا سایت‌تان در تمامی دیوایس‌ها قابل مشاهده باشد و گوگل نیز، از این نظر سایت‌تان را باکیفیت تشخصی دهد.

از سوی دیگر، رعایت اصول سئو در طراحی سایت نیز، مزیت فوق‌العاده‌ای است که به شما اجازه می دهد تا برای کسب رتبه بالا در گوگل تلاش کنید. پشتیبانی قوی تیم لاگ به شما اطمینان خاطر می‌دهد تا هر زمان دچار مشکل شوید، برای حل آن در کنارتان باشد.

از سوی دیگر، در کنار طراحی زیبا و مطابق با جدیدترین اصول وب، تامین امنیت سایت فروشگاه اینترنتی در شیراز نیز موضوع مهم دیگری است که توسط لاگ رعایت می‌شود. به همین دلیل، شما می‌توانید به راحتی تمام اطلاعات مشتریان را دریافت کرده و با اطمینان خاطر باشگاه مشتریان‌تان را گسترش دهید. همین موضوع موجب تحول عظیم در حوزه کسب و کارتان می‌شود. پس طبیعی است که از امکانات گروه طراحان سایت لاگ استفاده کنید و کسب و کارتان را متحول نمایید.

قابلیت های فروشگاه اینترنتی

قابلیت های فروشگاه اینترنتی
  • توضیح برخی از قابلیت های فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط گروه لاگ

اهمیت مشاوره پیش از طراحی سایت

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، طراحی سایت فروشگاهی در شیراز کار بسیار حساسی است؛ چرا که وب سایت یک بار طراحی می‌شود و هزینه آن را پرداخت می‌کنید! اگر طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز مطابق با نیازتان نباشد و توانایی برطرف کردن آن را نداشته باشید، قطعا ناچار به هزینه مجدد برای طراحی یا اصلاح آن خواهید شد.

سعی کنید در همان جلسه مشاوره، تمام نیازهای‌تان را بیان کنید و مطابق با همان‌ها، هزینه نهایی را جویا شوید. در مرحله نیازسنجی، عمیق‌تر فکر کنید تا بی‌دغدغه همه چیز را یادداشت کنید و به مشاورین منتقل نمایید.

موقعیت شرکت طراحی سایت لاگ

17 نظر

سحر کشاورز

دوشنبه 9 آبان ساعت 11:34

سلام وقت بخیر هزینه سایت فروشگاهی چقدر هست؟

پاسخ دادن

ادمین

سه شنبه 10 آبان ساعت 10:42

سلام توی همین صفحه یک فایل pdf هست با عنوان تعرفه فروشگاه اینترنتی. داخل اون فایل پلن های مختلف درج شده میتونید بررسی بفرمایید

پاسخ دادن

علی توانگری

دوشنبه 25 مهر ساعت 17:08

من میخوام بتونم توی سایتم قابلیت این رو داشته باشم که کاربر ها بدون پسورد وارد کردن و با کد تایید پیامکی وارد بشن و نیاز نباشه تا رمزی رو حفظ کنن چون دیگه این روزها سایت های زیادی وجود دارند و حفظ کردن رمز ها خیلی سخته و باعث دردسر هست. توضیح میدین این قابلیت رو چجوری میشه روی سایت فروشگاهی داشت؟

پاسخ دادن

ادمین

سه شنبه 26 مهر ساعت 09:23

سلام وقت بخیر. این قابلیت در فروشگاه اینترنتی گروه ما لحاظ شده. شما میتونید هر زمان که خواستید بین روش تایید کد پیامکی و یا رمز عادی سوئیچ کنید.

پاسخ دادن

حسن رضایی

سه شنبه 19 مهر ساعت 23:03

ببخشید بعد از تهیه سایت فروشگاهی ورود محصولات به سایت رو هم انجام میدین؟ اگه آره لطفا هزینه رو هم بفرمایید

پاسخ دادن

ادمین

چهارشنبه 20 مهر ساعت 14:47

سلام بله میتونیم انجام بدیم. هزینه بر اساس تعداد محصولات و محتوا شما متغیر هست و باید در خواست بدین تا بررسی بشه

پاسخ دادن

صولت شیروانی

یکشنبه 17 مهر ساعت 16:50

سلام وقت شما بخیر جسارتا من یک سایت فروشگاهی میخوام راه اندازی کنم اما هنوز محصولاتم آماده نیست. آیا امکانش هست که کارهای سایت رو انجام بدم و راه اندازی کنم سایتم رو تا وقتی که محصولات به دستم میرسه؟

پاسخ دادن

ادمین

یکشنبه 17 مهر ساعت 17:17

درود
بله هیچ مشکلی نداره میتونید سایتتون رو تحویل بگیرید شروع کنید دیتاهای اولیه رو داخلش وارد کنید و آماده کنید تا محصول موجود بشه. حتی میتونید سئو رو هم شروع کنید تا وقتی محصول رسید زودتر به فروش برسید

پاسخ دادن

هدایت

پنج شنبه 14 مهر ساعت 09:09

سلام در فایل پی دی اف یک قسمتی رو عنوان کردین بابت اطلاع رسانی واتس اپ. اگه میشه در موردش بیشتر توضیح بدین

پاسخ دادن

ادمین

پنج شنبه 14 مهر ساعت 09:12

سلام وقتتون بخیر باشه. با تجه به این که دریافت خط خدماتی برای اطلع رسانی اس ام اس زمان بر هست و مراحل سختی داره یک ابلیت جدید اضافه کردیم که میتونید به جای اطلاع رسانی پیامکی از شماره واتس اپ خودتون استفاده کنیم و به مشتری های شما پیام های خودکار در واتس اپ ارسال کنیم. برای مثال بعد از خرید برای مشتری در واتس اپ پیام تشکر اتوماتیک ارسال میشه و لینک پیگیری خرید ذکر میشه

پاسخ دادن

صادق میمندی

پنج شنبه 7 مهر ساعت 15:59

درود
من یک سایت فروش ماگ دارم ولی فروش خوبی ندارم. هزینه تبلیغات برای وب سایت هم زیاده برای من و نمیتونم انجام بدم. چه راهی میتونید پیشنهاد بدین که با هزینه کم بتونم فروشم رو زیاد کنم؟

پاسخ دادن

ادمین

پنج شنبه 7 مهر ساعت 16:06

وقت بخیر
من بهتون استفاده از سایت های واسط مثل ترب و ایمالز رو بهتون معرفی میکنم که با یک هزینه کم که براساس کلیک هست میتونید مشتری جدید جذب کنید.

پاسخ دادن

صادق میمندی

پنج شنبه 7 مهر ساعت 16:07

ممنون حتما چک میکنم

پاسخ دادن

سمانه صفیاری

چهارشنبه 6 مهر ساعت 16:42

سلام وقتتون بخیر باشه
یک سوال داشتم از خدمتتون اون هم این هست که آیا با وجود رقبایی مثل موتن رو و خانومی که در زمینه فروش اینترنتی لوازم آرایشی بسیار قدرتمند هستن، شما هنوز بازار رو مناسب میدونید؟

پاسخ دادن

ادمین

چهارشنبه 6 مهر ساعت 16:44

سلام ممنون از این که با همراهید.
ببینید وقتی در یک بازار رقبای قوی وجود دارن کار شما واسه برند شدن و جذب مشتری سخت میشه. باید هزینه بیشتری بکنید و ممکنه نتیجه ای که مدنظرتون هست حاصل نشه. من پیشنهادم این هست که تخصصی روی یک حوزه خاص لوازم آرایشی کار کنید تا به اون شناخته بشید و بعد کارتون رو گسترش بدین.

پاسخ دادن

علی جمشیدی

دوشنبه 4 مهر ساعت 22:43

سلام وقت بخیر
برای راه اندازی سایت فروشگاهی چند روز زمان نیاز هست؟ و اگر بخوایم سایت مون رو سئو کنیم بعد از چه مدتی میتونیم توی گوگل توی صفحه اول باشیم؟

پاسخ دادن

ادمین

دوشنبه 4 مهر ساعت 22:49

سلام وقت شما هم بخیر.
اگر نیاز به طراحی اختصاصی نداشته باشید بین 2 تا 3 روز کاری سایت در اختیارتون قرار میگیره. اگر نیاز به تغییرات در کد نویسی و یا تغییر UI داشته باشید این زمان بیشتر میشه.
برای سئو هم بستگی به فیلد کاریتون داره و بسته به نوع کارتون متفاوت هست. ولی در کل سئو یک پروسه زمان بر هست که در میان مدت بهتون جواب خوبی میده.

پاسخ دادن
نظر جدید
(پاسخ به X حذف)

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

جهت دریافت مشاوره تلفنی و بررسی نحوه راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شیراز لطفا دکمه زیر را کلیک کنید:

تماس با شماره 09177570753

همچنین میتوانید در واتس اپ با ما در ارتباط باشید:

ارسال پیام به شماره 09177570753

محتوا این صفحه

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز

سفارش طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

ساخت سایت فروشگاهی در شیراز

سفارش فروشگاه اینترنتی در شیراز

قیمت فروشگاه اینترنتی در شیراز

ساخت فروشگاه اینترنتی در شیرازبیشتر بخوانید...

اطلاعات تکمیلی در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز

مشاوره حضوری طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

اگر در شهر شیراز زندگی میکنید و یا قابلیت سفر به شهر شیراز را دارید میتوانید از خدمات مشاوره حضوری طراحی سایت فروشگاهی در شهر شیراز استفاده کنید.

در این جلسات مشاوره میتوانید تمامی سوالات خود را در زمینه راه اندازی آنلاین شاپ خود مطرح کنید و در خواست راهنمایی کنید.

تماس با ما

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز در باکس همین صفجه ذکر شده است . در صورت نیاز به مشاوره و استعلام قیمت طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی با شماره 09177570753 تماس بگیرید.

سفارش ساخت سایت فروشگاهی در شیراز به چه صورت است؟

جهت سفارش طراحی و ساخت سایت فروشگاهی در شیراز میتوانید با ما تماس بگیرید. بعد از سفارش ساخت سایت در مهلت عیین شده سایت فروشگاهی شما طراحی و ایجاد میشود.